Reede, juuni 10, 2016
 

Koostamisel lennutunnuste näitus

Kadi Kiiver
Kärdla keskkooli/ühisgümnaasiumi 25. juunil toimuvaks vilistlaspeoks on koostamisel fotonäitus lõpusõrmustest.
Näitusele võib pakkuda ülesvõtteid ka muudest kooli lõpetamise puhul klassile või tervele lennule tehtud mälestusesemetest.
Näituse idee käis välja 1995. aasta keskkoolilõpetaja Piret Holm, kes vilistlaste peo ootuses otsis välja ja lõi särama oma lõpusõrmuse. Esialgne mõte oli teha näitus Kärdla kooli erinevate lendude lõpusõrmustest ning Holm oli valmis oma sõrmust näituse tarvis ka laenama.
Arutelus vilistlaspeo kultuuriprogrammi juhi Sulev Loopaluga jõuti otsusele, et parem on esemed fotografeerida ja teha pildiline näitus.
Tänavu lõpetab 69. lend, aga seni on koos umbes kümnekonna lennu sõrmuste fotod, millele oodatakse lisa 15. juunini (k.a) e-posti aadressil soop@kardla.edu.ee
Esemeid saab sama kuupäevani tuua pildistamisele ka Hiiu Lehe toimetusse Vabrikuväljak 1 (info Kadi tel 5647 5796). Toimetus on tööpäeviti avatud kella 9–17ni. Ise lennu mälestusesemeid pildistades on hea teha seda heledal taustal ja nii, et lennu number on näha.
Kuna koolilõpetajate lendude numeratsiooni on aja jooksul korrigeeritud, on tähtis pilti korraldajatele saates lisada ka kooli lõpetamise aasta. Kui on teada, kelle kavandi järgi ese valmistati ja millise meistri tööga on tegu, on seegi oluline lisandväärtus kooli ajaloo talletamisel.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411