Teisipäev, mai 3, 2016
 

Üleskutse veeohutustalguteks Hiiumaal

Päästeamet
Päästeamet kutsub kõiki Hiiumaa elanikke osalema Teeme ära! veeohutustalgutel. 2. mai seisuga on Hiiumaa talgulised taotlenud 12 päästevahendite komplekti saare veeohutusstendide jaoks. Kindlasti on aga Hiiumaal veel väiksemaid supluskohti, mida turvalisemaks muuta.
Veel on võimalik liituda Teeme Ära! veeohutustalgutega. Osaleda saab kas talgujuhina eest vedades või abilisena juba olemasolevate talgutega liitudes. Talgutele on võimalik registreerida 7. maini.
Seekordsel talgupäeval on kõigil kuldsete kätega ja turvalisusest hoolivatel talgulistel võimalik püstitada oma kodukoha veekogu äärde veeohutusstend. Igale stendile lisatakse ohutusinfo, ujumiskoha koordinaadid ning päästerõngas koos viskeliiniga, et õnnetuse korral saaks kiirelt abi anda. Veeohutuspüstak ei ole tehniliselt keeruline ehitis, selle jaoks on vaja pisut ehitusmaterjali ning peale hakkamist.
Veeohutusstendile mõeldud päästevahendid ei pruugi 7. maiks kohale jõuda, aga see ei tohiks takistada stendi ehitamist ja püstitamist õigesse kohta. Päästevahendid jõuavad talgulisteni kindlasti nii kiiresti kui võimalik, andke ainult oma soovist varakult teada.
Talgujuhina oma talguid registreerida või juba registreeritud talgutel osalemiseks saab end kirja panna kodulehel www.teemeara.ee. Sealt leiate ka juhised stendi ehitamiseks ning sealsamas on võimalik esitada taotlus päästeametile päästevahendite ja infotahvli saamiseks.

KRISTI KAIS
Päästeamet

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411