Teisipäev, mai 24, 2016
 

Suvevolle kuues hooaeg algab

MTÜ Hiiumaa Võrkpall
Viis aastat on toimunud samaaegselt rannavolleväljakutel üle Eesti Credit24 rahvaliiga Suvevolle. Nii ka Kärdla rannas.
Selleks, et suvevollel osaleda, tuleb ainult kohale tulla ega pea isegi kuuluma ühtegi võistkonda, sest tiimid moodustatakse alati enne iga turniiri kohapeal.

Esimesel etapil võistkonnad loositakse, järgnevatel aga on mängijad saanud vastavalt eelmisel etapil saavutatud tulemustele reitingu, mille alusel võistkonnad komplekteeritakse.
Reitinguarvestust peetakse naiste ja meeste arvestuses eraldi. Nii on garanteeritud iga kord uus ja veel toredam võistkond. Sama reitingu alusel võib minna mängima ükskõik millisesse teise Eestimaa piirkonda.
Seitse järjestikust volleteisipäeva algavad 7. juunil kell 18 Kärdla rannavolleplatsidel. Lisaks Kärdlale saab mängida veel Põltsamaal, Jõhvis, Põlvas, Paides, Pirital, Mustamäel, Taeblas, Kuressaares, Pärnus, Rakveres, Tartus, Võrus, Viljandis, Otepääl, Tõrvas, Kohilas ja Kloogarannas. Mängima pääsevad kõik, kes on vähemalt 14aastased. Kehtivad saalivõrkpalli reeglid, mis on kohandatud välitingimustele ning võistkonnas on vastavalt osalejate arvule kas kolm või neli mängijat. Lisateavet saab alati kohapealt.
Autasustatakse iga etapi esikolmikusse jõudnuid ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijaid. Eelmisel aastal sai naistest Kärdlas kõrgeima reitingu Marge Vähter, kes seitsme etapiga kogus 82 punkti. Teine oli sama punktide arvuga hiidlane Mirje Roasto, kelle koduväljakuks oli Tartu. Naisi osales kokku 463.
Meeste arvestuses oli Kärdlas edukaim 76 punktiga Joosep Stomma, mis Eesti reitingutabelis andis  talle 862 osalenud mehe seas tubli 13. koha.
Kärdla etappe korraldavad Ülari Kaibald ja Marge Vähter. Mängude läbiviimist toetavad lisaks Hiiumaa spordikoolile ka Hiiumaa spordiliit ja Eesti kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp.
Väljakuid korrastasid Hiiumaa spordikool, OÜ Hiiu Teed ja treener Ülari Kaibald.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411