Teisipäev, mai 24, 2016
 

Paasoja-Voolaid pronksmedalimeeskonnas

Reedel lõppes koduse korvpalli meistriliiga pronksiseeria, kui AVIS Rapla sai koduväljakul 79:76 (24:14, 14:19, 19:15, 22:28) võidu TLÜ/Kalevi üle. Mängudega kolm-üks seeria enda kasuks kallutanud Raplale ning selle ridadesse kuuluvate Martin Paasoja ja Kristjan Voolaiu jaoks oli see teiseks järjestikuseks pronksmedaliks.

Voolaid mängis kaheksa minutit ja tõi kolm punkti. Paasoja 28 minutit, mille jooksul viskas kümme silma, lisaks noppis kuus lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu.
1,91 meetri pikkune Paasoja täitis play-off mängudes selgelt võtmemängija rolli. Ka otsustavas mängus viis just tema visatud kolmene Rapla kaks minutit enne mänguaja lõppu 74:69 juhtima. Rohkem Kalev enam ohtlikuks ei saanudki.
Mängujärgses intervjuus ETV spordiuudistele tõi Paasoja välja, et edu on alati raskem korrata. “See on meile väga suur asi. Eelmisel aastal oli linn täitsa tagurpidi. Et nüüd seda korrata… korrata on raskem, ma arvan, aga me ikkagi suutsime,” ütles 23aastane mängumees.
Tema sõnul said otsustavateks teguriteks füüsiline vorm ja mänguplaanist kinnipidamine: “Olime otsustavatel hetkedel kindlamad ja suutsime enda mängu peale suruda ning mitte nende mängule ja provokatsioonidele alluda.”
Kolmes esimeses pronksiseeria mängus oli hiidlastel mänguaega umbkaudu sama palju kui otsustavas kohtumises, ka oli nende panus statistilistes näitajates võrreldav viimase mänguga.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411