Teisipäev, mai 31, 2016
 

Mullikad näitasid eliitkoolide gümnasistidele sarvi

Annaliisa Post
Reedel, 20. mail toimus Tartus korporatsioon Sakala stipendiumifondi korraldatud gümnasistide mälumängu finaal, kuhu internetipõhisest eelvoorust pääses edasi kuus neljaliikmelist võistkonda. Kuue seas oli ka Kärdla ÜG 12.a klassi võistkond Mullikad koosseisus Anneli Jaanus,Merit Rebase, Annaliisa Post ja Anet Post.
Küsimuste seas oli nii keerukaid ja nipiga kui klassikalisi mälumänguküsimusi. Finaal koosnes neljast voorust, millest kahes esimeses oli teistest üle meie tiim, ent pärast kolmandat vooru tõusis liidriks võistkond Siilipoiss Janar Hugo Treffneri gümnaasiumist. Neljas voor tõi edetabelis muudatusi ning lisaküsimus tuli esitada võistkondadele Siilipoiss Janar ja Omnipotendid Tallinna Prantsuse lütseumist, et välja selgitada esikolmiku täpne järjestus. Pärast tihedat rebimist kuulutati tänu ühepunktilisele edumaale võitjaks Mullikad, meie tulemuseks jäi 13 punkti. Esikolmikusse mahtusid ka 12 punkti saanud Siilipoiss Janar ja Omnipotendid.
Peaauhinnaks on ringreis Saksamaale, mis ootab meid ees juuni alguses. Leiame, et see võit oli ilus lõpp mälumänguhooajale. Muuhulgas oleme osalenud Kärdla mälumängus, Maakilvas ja Eesti koolinoorte mälumängus, ent esikoha suutsime saavutada esimest korda.

Annaliisa Post
võistkonna liige

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411