Reede, mai 20, 2016
 

Kärdla rahvasprindi ajaks suletakse linna tänavaid

Laupäeval, 21. mail sõidetakse taaskord võidu – toimub Kärdla rahvasprint stardiga Rannapaargu juurest. Võistluse toimumisega seoses on alates kella 12 mitmed Kärdla tänavad suletud.
Käesoleval liikluskorralduse kaardil on rohelisega märgitud võistlusrada, mis on liikluseks suletud. Punasega on märgitud ülesõit, kus liiklus toimub tavapäraselt.
Bussiliiklus on samuti tavapärane, kuid muutunud on Kärdla bussijaama ja Kärdla keskväljaku väljumiste asukohad. Bussijaama asemel peatuvad bussid Kooli tänaval, Kärdla ühisgümnaasiumi õpilaskodu kõrval. Kärdla keskväljaku bussipeatuse asemel peatub buss Tiigi tänava alguses, Rookopli ja Hiiu tänava ristil. Reisijatel palume minna mõni minut tavapärasest varem nimetatud peatustesse ja jälgida sealseid teavitavaid silte.
Tagamaks ürituse ajal ligipääsu keskväljaku äärsetesse kohvikutesse ja asutustesse, on Põllu tänav ajutiselt kahesuunaline. Vabaduse Pood suletakse ürituse tõttu varem, kell 13.
Soovituslikud kohad pealtvaatajatele on Kärdla keskväljakul, vabrikuväljakul ja bussijaama ümbruses. Rookopli tänav on publikule suletud keskväljakust bussijaamani, kuna see on väga kitsas ja ohtlik. Nende sihtkohtade vahel saab liikuda Rootsi tänava kaudu.
Korraldaja palub pealtvaatajatel jälgida piirdelinte ja seista nende taga. Kindlasti ei tohi viibida väliskurvides ja kohas, kus on keeluala sildid. Samuti palume kuulata kollases vestis turvatöötajaid! Nemad teavad, mida teevad ja kui nad keelavad kusagil liikuda või seista, siis järelikult on see koht ohtlik.
Esimese võistlusauto start on orienteeruvalt kell 13. Tänavad avatakse kohe peale võistluste lõppu, mis loodetavasti on mitte hiljem kui kell 17.

Kristjan Ojasoo
võistluste juht

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411