Teisipäev, mai 31, 2016
 

Käina-Emmaste ühistiim jätkas edukalt

Aivar Pere
Laupäeval kohtusid kooli-sportlased üle Eesti TV 10 Olümpiastardi 45. hooaja neljanda etapi raames Tartu Tamme staadionil. Käina-Emmaste ühisvõistkond näitas sellelgi korral head taset.
Tiimi juhendav Hannes Maasel jäi noorte panusega väga rahule, öeldes, et kolme sportlase tulemused väärivad eriti tunnustamist. Treener tõi välja Heinrich Vannase, kes eelmisel etapil kõrgushüppes poodiumile mahtus. Seekord võitles ta medali eest palliviskes, juhtides eelvõistlust.
Finaalis suutsid konkurendid aga meetreid lisada ja tulemus 67,03 meetrit tõi neljanda koha.
“Võib öelda, et Heinrich tuli neljandaks, mitte ei jäänud neljandaks,” oli Maasel veendunult positiivne.
Teisena tõi treener välja Susan Začeki, kes tegi tugeva 600 meetri jooksu. Susani senine isiklik rekord sellel distantsil oli 2.04. Nüüd suutis ta aga joosta 1.49,88 millega saavutas seitsmenda koha.
Kui eelpoolmainitud võistlesid vanemate poiste-tüdrukute arvestuses, siis väledalt lippas jooksurajal ka nooremate poiste 1000 m distantsil Tobias Remmelg.
Tema aeg 3.28,13 andis üheksanda koha. “Noored hiidlased ei ole pikematel staadionijooksu distantsidel omavanuste paremikuga võisteldes ammu nii häid kohti toonud,” rõõmustas Maasel.
Samas tunnustas ta ka ülejäänud tiimi liikmeid: Sepo Sedrik, Riste-Sofie Käär, Eduard Transtok, Helena Pruul ja Margareeta Käär, kes võistkonda oma südika esinemisega tõhusalt toetasid.
Neljas etapp oli ühtlasi viimane üksikalade mõõduvõtt enne Kadrioru staadionil toimuvat otsustavat mitmevõistlust.
Käina-Emmaste võistkond säilitas väiksemate koolide arvestuses teise positsiooni ja läheb 15.–16. juuni finaalvõistlusele vastu eelpool nimetatud kaheksa sportlasega.
Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411