Teisipäev, aprill 26, 2016
 

Tuuru nõukogus lõpuks ka riigi esindaja

Harda Roosna
Reedel osales SA Tuuru nõukogu istungil esimest korda uus liige, rahandusministeeriumi esindaja Tõnis Virovere.
“Virovere on tugeva finantstaustaga ja igasugune selle valdkonna kogemus on nõukogus väga vajalik. Ka on meil nüüd parem link suhtluseks rahandusministeeriumiga, mis on üks meie põhilisi partnereid,” oli Tuuru nõukogu esimees Tanel Malk rahul.
Tuuru juhataja Katrin Sarapuu nimetas väärtuseks, mis uue nõukogu liikmega kaasneb, laiemat mõtlemist ja kõrvalpilku sihtasutuse tööle. “Näiteks andis ta juba väärtuslikku nõu, kuidas Tuuru eelarvet vormistada, et see oleks paremini jälgitav ja muidugi on hea see, et ta viib teadmise meie tegemistest otse ministeeriumi,” lisas Sarapuu.
Malk viitas, et rahandusministeeriumi esindaja oleks pidanud nõukogus olema juba ammu, kuna seda näeb ette riigivara seadus. Maasekretär Piret Sedrik ütles, et Hiiu maavalitsus palus rahandusministeeriumil enda esindaja nõukogusse määrata 2012. aastal. Kui igaastase
auditi läbiviija puuduvale esindajale taas tähelepanu juhtis, pöördus maavalitsus uuesti päringuga ministeeriumi, kust nõukogu liikmeks määrati riigivara osakonna analüütik Tõnis Virovere.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411