Teisipäev, aprill 12, 2016
 

Selgusid Kärdla mälumängu hooaja võitjad

Harda Roosna
Reedel selgusid viienda Kärdla mälumängu võitjad, kelleks kahtlemata on kõigi 20 osalenud võistkonna liikmed.
Kui arvestada, et igas võistkonnas on neli liiget ja lisada juurde asendusliikmed, sai lõppenud hooajal sellest toredast mängust osa ligi sadakond inimest.
Hooaja 2015/2016 võitjaks kuulutati neljanda, kuuenda ja viimase ehk seitsmenda vooru mängu võitnud Tikerpuu&Co. Võistkond koosseisus Kaarel Tikerpuu, Kadri Tikerpuu, Aivar Viidik, Vilma Tikerpuu ja asendusmängija Toomas Vaimann kogus 235 punkti.
Teiseks platseerus 229 punkti kogunud võistkond Cafe Orientale koosseisus Reet Kokovkin, Tiiu Heldema, Tiit Harjak ja Toomas Kokovkin, asendusmängijad Karin Kokla ja Sirje Soop.
Kolmandat-neljandat kohta jäid 228 punktiga jagama Uued Tulijad koosseisus Urmas Berkmann, Rasmus Põial, Enn Veevo ja Üllar Soonik ning võistkond Militaarajalooselts koosseisus Mart Mõniste, Mart Reino, Marek Põld ja Arnold-Aare Kivisikk.
Hiiu Lehe võistkond koosseisus Harda Roosna, Irina Sarapuu, Tapio Vares ja Indrek Roosna, asendusliikmed Anna-Maarja Roosna ja Elmo Viigipuu, oli kuues.
2014/2015 hooaja võitja võistkond Maalinn sel hooajal ei osalenud.
Kärdla mälumängu hooaeg koosneb seitsmest voorust. Küsimused koostab mängujuht Jan Ignahhin. Igas voorus esitatakse mängijaile 32 küsimust, mis jagatud kuude plokki. Iga õige vastus annab kaks punkti. Seega on ühes voorus võimalik maksimaalselt koguda 64 punkti, seitsmes voorus kokku 448. Lõpptulemusest arvestatakse maha iga võistkonna nõrgima vooru tulemus. Saadud punktidest moodustubki võistkondade edurivi ja selgub hooaja võitja.
Võistkondi oli seekord aasta varasemast kolme võrra enam, 20. Mälumängijaid võõrustab kohviku Rannapaargu lahke pere eesotsas perenaise Merit Saviojaga. Aina kasvavale mälumänguhuviliste seltskonnale kipub kohvik juba pisut kitsaks jääma. Mälumängu auhinnalaua katavad võistlejad ise, joogipoolisega toetab Saku õlletehas.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411