Reede, aprill 29, 2016
 

Hiidlased said pihku laevareklaamid

Sügisel Eesti suursaarte ja mandri vahel opereerimist alustavatel parvlaevadel hakkab reklaami eest vastutama Hiiumaa ettevõte OÜ Recado Meedia.
Parvlaevaliinide operaatorfirma OÜ TS Laevad turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro rääkis, et reklaampindade konkursi kutse saadeti seitsmele ettevõttele, kellest kolm tegid pakkumise.
Peamisteks reklaampindadeks on igal parvlaeval seitse ekraani, mis ühendatud ühtsesse süsteemi. Kolm ekraani on suurusega 55 tolli ja neli ekraani suurusega 43 tolli. Telesaadete jaoks on eraldi ekraanid.Lisaks tuleb kõigile neljale laevale voldikute alus kultuuriürituste tutvustamiseks.
Firma omanik Tenno Telvik rääkis, et selle lepinguga firma tegevused laienevad – lisanduvad reklaamimüügi sisseseadmine ja korraldamine. Praegu käib ettevalmistus ja esimeste lepingute sõlmimiseni loodetakse jõuda juunis.
Ehkki hinnakiri on veel väljatöötamisel, lubab firmajuht, et hind saab olema taskukohane ka väikeettevõtetele, mille rahalised võimalused turunduseks on sageli piiratud. “Kindlasti on hinnasoodustus Hiiu- ja Saaremaa kultuurisündmusi kajastavatel reklaamidel,” ütles Telvik.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411