Teisipäev, aprill 19, 2016
 

Arenguhüppe toetuse sai kaks MTÜd

KÜSK arenguhüppe tänavusekevadisest taotlusvoorust sai Hiiumaalt toetuse kaks projekti. Kokku esitati hindamiseks 147 taotlust, millest rahuldati 28.
MTÜ Toiduga Sõbraks sai ühingu turundus- ja kommunikatsoonikava loomiseks ja rakendamiseks    üle 11 000 euro. MTÜ Ühendus Kodukant Hiiumaa projekti “Hiiumaa külade elujõud muutuvas ajas” elluviimiseks  6500 eurot.
MTÜ Toiduga Sõbraks on sotsiaalne ettevõte, mille põhitegevuseks toitumisnõustamise teenuste ja koolituste pakkumine. Ühingu missiooniks on Hiiumaa elanike toitumiskäitumise parandamine, lähiaastate eesmärgiks laste toitumiskäitumise parandamine ja ülekaalu ennetamine.
Arenguhüppe projektiga kavatsetakse parandada ühingu võimekust olla efektiivsem sihtgrupi käitumises muutuse esile kutsumisel ja loodava kodulehe liidese mudeli abil tõsta teiste sarnaste eesmärkidega ühingute arengupotentsiaali. Ettevõtet juhib toitumisnõustaja Liina Siniveer.
MTÜ Kodukant Hiiumaa kavatseb arendada oma juhatuse tegevussuutlikkust, analüüsides koos ekspertidega juhatuse liikmete rolle, töökorda, dokumentatsiooni jm ja koostada tegevusplaan katusorganisatsiooni juhtimissuutlikkuse tagamiseks. Kavas on ka kahepäevane õppereis Avinurme, ühepäevane õppereis Saaremaale Leedri külla, korraldatakse koolitusi, foorumeid ja 13. Hiiumaa külade päev koos omatoodangu laadaga.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411