Teisipäev, märts 22, 2016
 

U20 võrkpallurid said Eesti MV hõbemedalid

volley
Nädalavahetusel säras Hiiumaa võrkpallitaevas suur ja hõbedane päike, kui Hiiumaa võrkpalliklubi (VK) noormehed treener Ülari Kaibaldi juhendamisel kordasid mullust saavutust ja tõid Eesti meistrivõistlustelt hõbemedali.
Esikoha viis koju võistkond Täht Tallinn, kes ei andnud konkurentidele ühtegi mänguvõitu, pronksmedalid said Hiiumaa võrkpalliklubi järel peale geimide kokkulugemist Pärnu noormehed.
Mängud algasid juba reedel, kus Hiiumaa noormehed ei saanud kohe mängu korralikult käima – nii kaotati lõpuks eelviimasele kohale jäänud Põltsamaa SKle 3:1 (-17, 19, 23, 23). Seejärel võideti õhtuses mängus vana head rivaali, üldarvestuses neljanda koha saavutanud Võru SKd, väga tasavägises ja pikas mängus 3:2 (-22, -23, 19, 13, 12). Laupäeval alistati lõpuks turniiril viimaseks jäänud SK Tats Tallinn 3:1 (21, 17, -20, 14) ning seejärel kaotati 3:0 turniiri võitjale VKle Täht Tallinn (21, 17, 21). Pühapäeval oli kõige olulisem mäng, mis otsustas, kas viiakse koju hõbemedal või jäädakse neljandaks, seega iga geim luges! Pärnu SK alistati aga kindlalt 3:0 (19, 21, 18) ja eelmise aasta saavutus oli korratud.
Turniiril valiti kolm parimat mängijat, kellest üks on sel hooajal Eesti võrkpalli meistriliigas BigBank Tartus palliv nurgaründaja, Hiiumaa võrkpalliklubi kasvandik Markus Uuskari. Uuskari, Robin Valtingu ja Stefan Kaibaldi meistriliiga treener Oliver Lüütsepp kommenteeris poiste hõbemedalit sõnaga: “Vägev!”. Meil jääb üle vaid nõustuda, et treener Ülari Kaibaldi pikaajaline ja järjepidev töö on kandnud vilja.
Hõbemedalile võistlesid  Markus Uuskari, Stefan Kaibald, Robin Valting, Silvester Ilumets, Magnus Kallas, Norman Ilumets, Gregor Kiin, Kertjan Novek ja Georg Linkov.
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411