Reede, märts 18, 2016
 

Parvlaevad sõidavad kevadiselt

OÜ Väinamere Liinid teatel on kevadpühadeks lisatud nii Hiiumaa kui ka Saaremaa parvlaevade sõiduplaani täiendavaid reise ning pärast pühi senisest tihedam sõiduplaan jätkub. Pühadeajaks, 24.–27. märtsini, on Rohuküla–Heltermaa liinile lisatud 14 väljumist ja Kuivastu–Virtsu liinile 43 väljumist.
Siiski oli eilseks Hiiumaa liinil nn kuumematel päevadel, 24., 25., 27. ja 28. märtsiks mitmed eelmüügipiletid juba välja müüdud. Muidugi on igale reisile võimalik osta pileteid ka sadamast, isegi siis, kui e-piletid on täielikult välja müüdud.
Hiiumaa liinil tihenes talvine hõredam sõiduplaan märtsi teisest nädalast 10 reisi võrra. Pärast  kevadpühi lisandub Rohuküla–Heltermaa liinile täiendavalt 6 väljumist ja aprilli keskelt veel 4 reisi nädalas.
Kuivastu–Virtsu liini teenindavad alates 24. märtsist parvlaevad Hiiumaa ja Ionas, Rohuküla–Heltermaa liinil sõidavad parvlaevad St Ola ja Regula.
Kuna kevadpühad on laevaliikluses tavapäraselt aasta esimese poole suurima nõudlusega aeg ja tänavu langeb kevadpühadega kokku ka kevadine koolivaheaeg, hoiatas vedaja, et ülesõitude tippajal võivad tekkida ka ootejärjekorrad.
Väinamere Liinid soovitab reisijatel osta ette e-pileti ja tulla õigeaegselt sadamasse, siis jaotuvad sõidukid reiside vahel ühtlaselt ning järjekordi ei teki.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411