Teisipäev, märts 22, 2016
 

Õpetajate kohta oodatakse õpilaste arvamusi

Esmakordselt oodatakse aasta õpetaja galal tunnustamiseks esitatud õpetajate kohta ka õpilaste arvamusi. Soovitavalt võiks arvamus olla lühikese videoklipi vormis.
15. märtsist 17. aprillini saab haridus- ja teadusministeeriumi veebilehel www.hm.ee/gala esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid.
Kandidaate on kõigil võimalik esitada 11 kategoorias: lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, põhikooliõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, klassijuhataja, kutseõppeasutuse õpetaja, õppejõud, suunaja, õppeasutuse juht, hariduse sõber ja aasta tegu hariduses.
Pärast kandidaatide esitamist alustavad parimatest parimate väljaselgitamiseks tööd maakondlikud komisjonid ja kõrghariduse komisjon, kes esitavad igas kategoorias oma ettepanekud üleriigilisele žüriile.
Ettevõtmine tipneb 8. oktoobril Jõhvi kontserdimajas toimuva aasta õpetaja galaga, kus tunnustatakse ka õppureid ja nende juhendajaid, kes esindasid möödunud õppeaastal Eestit edukalt rahvusvahelistel võistlustel. Pidulik sündmus kantakse otse üle televisioonis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411