Reede, veebruar 19, 2016
 

Linkovi palk jääb esiti muutmata

Hiiu vallavolikogu koalitsiooni kuuluv IRLi fraktsioon võttis pärast esimest lugemist menetlusest välja eelnõu, millega sooviti esimehe Georg Linkovi tasu tõsta seniselt 1000 eurolt tagasiulatuvalt 17. detsembrist 2000 eurole.
Fraktsiooni Südame ja Mõistuse Sunnil esimees Jüri Ojasoo ütles, et ettepaneku tegi IRLi fraktsiooni esinaine Annely Veevo
10. veebruaril volikogu eelarve- ja majanduskomisjoni istungil. Ta selgitas, et valla põhimääruse järgi on eelnõu esitajal õigus see alati tagasi võtta, sõltumata menetlusjärgust.
Jaanuarikuisel volikogu istungil rääkis Veevo, et esimehe töö on väärt korralikku palka ning koalitsiooni eesmärgiks on taastada kahe aasta tagune olukord, mil toonane volikogu esimees sai 2000 eurost töötasu.
Eelnõu menetlusest välja võtmist põhjendas Veevo lehele sellega, et fraktsioon otsustas volikogu esimehe täistöökohta praegu mitte taastada. “Tuleme eelnõuga volikokku tagasi pärast eelarve vastuvõtmist,” viitas ta.
Eilsel volikogu istungil Kõpus oli valla tänavune eelarve teisel lugemisel, juhtivkomisjon tegi ettepaneku saata eelnõu kolmandale lugemisele.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411