Teisipäev, veebruar 16, 2016
 

Heategevuslik müük eakate toetuseks

Tulemas on naistepäev ning Kärdla päevakeskus ja eakate nõukogu otsustasid seda päeva tähistada veidi ebaharilikult, nimelt ehete heategevusliku müügiga! Teil kõigil on kodus ehteid, mille vastu lapselapsed huvi ei tunne ja millest ise juba tüdinenud olete, ära visata aga ka ei raatsi. Küll võiksid need esemed mõnele teisele rõõmu pakkuda ja naistepäevakingitus oleks ka kohe olemas!
Kärdla Päevakeskus võtab teie imekauneid ehteid vastu 25.–29. veebruarini ja kui nõukogu on neile hinna välja mõelnud, lähevad need 2.–4. märtsini müüki. Müügitulu suunatakse eakatele mõeldud ringide tegevuseks, külalistele lillekese ostmiseks või hiiumaisteks väljasõitudeks. “Olgem siis agarad oma ehtekarpide revideerimisel ja lahke südamega nende annetamisel meie müügilauale – meil pole midagi ka hõbeda ja kulla vastu,” ütles Kärdla pesnionäride nõukogu juht Urve Merendi. “Valvame neid hoolega, aga edasi müüme hästi soodsa hinnaga.”
Esemed, mis ostjaid ei leia, tagastatakse soovi korral omanikele või jäetakse päevakeskusesse kasutamiseks karnevalidel või kadripäevapidustustel.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411