Teisipäev, jaanuar 5, 2016
 

TS Laevad otsib parvlaevadele võtmeisikuid

TS Laevad OÜ kuulutas välja konkursi uutele parvlaevadele kaptenite ja vanemmehaanikute leidmiseks. TS Laevad  juhatuse esimehe Kaido Padari sõnul korraldas ettevõte suvel konkursi ja sai juba märkimisväärse koguse avaldusi tublidelt meremeestelt. “Samas soovime anda täiendava võimaluse neile inimestele, kes tookord meie konkursi kuulutusi ei märganud või olid veel kahtlevad oma otsustes,” selgitas Padar.
Sobilikelt kandidaatidelt oodatakse ametikohale vastavat haridust, varasemat töökogemust asimuut käitursüsteemiga laeval ning eesti ja inglise keele oskust. Kandideerimiseks tuleb saata sooviavaldus palgasooviga ja varasema teenistuskäigu kirjeldus koos kvalifikatsioonitunnistusega hiljemalt 18. jaanuariks meilile info@tslaevad.ee Padar lisas, et kõigi konkursil osalejate konfidentsiaalsus tagatakse.
Ülejäänud laevapere liikmete otsinguga jätkab TS Laevad aasta esimeses pooles.
TS Laevad OÜ on ASi Tallinna Sadam kontserni kuuluv ettevõte, mis tänavu 1.oktoobrist  alustab Kuivastu–Virtsu ja Heltermaa–Rohuküla parvlaevaliinidel opereerimist nelja uue laevaga. Parvlaevaliikluse käivitumisel on ettevõtte prognoositav töötajate arv sõltuvalt hooajast umbes 100 inimest ja prognoositav aastakäive kuni 30 miljonit eurot.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411