Teisipäev, jaanuar 19, 2016
 

Töötukassa kiitis partnereid

Helja Kaptein | Hiiu Leht
Töötukassa tunnustas juba neljandat korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega nad on teinud tõhusat koostööd inimeste tööleaitamisel.
Kolmapäeval Estonia Valges saalis toimunud tunnustusürituse avas töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, kes tervitas ja tänas koostööpartnereid.
“Mitme aasta pikkune koostöö erinevate koostööpartneritega annab kindlustunde, et koos saame hakkama ka vähenenud töövõimega inimeste tööle saamise toetamisega,” ütles Paavel ning jagas parimatele koostööpartneritele meeneid ja tänukirju.
Aasta tööandja: töötukassa toetus oluline
Hiiumaa aasta tööandjaks valiti OÜ Hiiu Nikerdis, mille 2012. aastal asutas perega Kärdlasse kolinud tallinlane Joel Tiitso. Töötukassaga alustas ta koostööd sama aasta kevadel. Tiitso on osalenud aktiivselt töötukassa korraldatud teabepäevadel ja ümarlaudadel. Meene ja tänukirja üleandmisel märgiti, et ettevõte on valmis korraldama tööpraktikat ka siis kui hetkel vabad töökohad puuduvad, andmaks töökogemust töötutele. Ka on Tiitso sõbralik ja abivalmis koostööpartner.
Tiitso ütles tunnustuse kättesaamise järel, et Hiiumaal on hea elada, kuna siin on rahu ja vaikust: “Tallinn on liiga närviline koht ja tahtsin tõestada, et on võimalik hakkama saada ka maal.”
Enda sõnul on ta tänulik töötukassale, et neil on võimalus inimesi tööle aidata. “Kui sellist toetust poleks olnud ehk oleksin siis Tallinnasse tagasi pidanud kolima,” arutles Tiitso.
Aasta koostööpartnerid
Töötukassa aasta koostööpartneriks Hiiumaal tunnistati SA Tuuru. Sihtasutus on pakkunud töötukassale kvaliteetset tööklubi teenust, arvutikoolitust ja töötute ettevõtlusalast nõustamist. Samuti on Tuuru töötukassa koolituskaardi partner. Tunnustuse võttis vastu sihtasutuse juhataja Katrin Sarapuu.
Omavalitsustest oli Hiiu saarel töötukassa mulluseks parimaks koostööpartneriks Hiiu vallavalitsus ja valla maastikukujundaja-haljastusspetsialist Mai Sinilaid, kellega on töötukassa spetsialistid juba aastaid teinud viljakat koostööd tööharjutuse tegevuste korraldamisel.
Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411