Teisipäev, jaanuar 5, 2016
 

Mängime ühe partii malet!

Neljapäeval, 7. jaanuaril tähistatakse malesuurmeistri Paul Kerese 100.sünniaastapäeva. Hiljuti teatas Rahvusvaheline Maleföderatsioon koguni, et alanud 2016. aasta on nimetatud Paul Kerese aastaks. Seetõttu korraldavad Eesti maleklubid jaanuarikuus mitmeid turniire, simultaane, sõpruskohtumisi ja teisi maleüritusi.
Hiiumaal on maletajate read viimastel aastatel küll hõrenenud, kuid Paul Kerese 100. sünniaastapäeva tähistamiseks on Kärdla kultuurikeskuse keldrisaal avatud neljapäeval, 7. jaanuaril kell 12–19. Sel ajavahemikul on oodatud kõik, kes malekäike teavad, et mängida üks partii malet. Kõige parem kui tulete koos sõbra või tuttavaga ja mängite omavahel. Kellel aga vastast pole, võib kohtuda allakirjutanu või Hiiumaa parima maletaja Andres Ihermanniga. Kas tulemuseks on võit, viik või kaotus, ei oma tähtsust. Võib-olla annab see üks partii tõuke, et edaspidi mängida malet veidi sagedamini.
Õpilased võiksid tulla maletama peale viimast koolitundi ja töölt tulijad peale tööpäeva lõppu. Huvitav oleks teada saada, mitu inimest Kärdlas sel päeval malet mängis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411