Reede, detsember 11, 2015
 

Spordiliit Jõud valis aasta tegijad

Harda Roosna | Hiiu Leht
Eestimaa spordiliit (EMSL) Jõud tunnustas 5. detsembril Türi kultuurikeskuses pidulikul koosviibimisel lõppeva aasta sporditegijaid ja spordisündmusi.
Hiiumaa aasta noortetreeneriks nimetati Anu Saue, kelle juhendatavad orienteerujad on silma paistnud nii vabariiklikul kui rahvusvahelisel tasandil. Lisaks osaleb Saue ise aktiivselt kohalikus spordielus.
Aasta tegijaks Hiiumaa spordielu edendamisel nimetati Tõnis Saarnak, kes on aastate jooksul maakonna sporditegemistes nõu ja jõuga kaasa löönud. Ta on Emmaste rattaralli peakorraldaja ja Hiiumaa rattanädalavahetuse üks eestvedajaid.
Aasta piirkondlikuks spordisündmuseks tunnistati Kärdla autoralli rahvasprint, mis on äramärkimist leidnud ka riikliku autospordi liidu poolt.
Spordiliit Jõud peaspetsialist Helen Mast selgitas, et iga maakonna spordiliit esitas EMSL Jõud aasta tegija 2015 konkursile autasustamiseks oma parima noortetreeneri, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondliku spordisündmuse. “Nendes kolmes kategoorias valimisi ei toimunud, vaid kohalike spordiliitude juhatused esitasid laureaadid,” ütles Mast.
Küll valiti aasta tegija 2015, kelleks osutus Saaremaa spordiliidu esimees Kalev Kütt, juulikuus Kuressaares toimunud 14. Eestimaa suvemängude korraldustoimkonna liige ja peakohtunik.
Aunimetusi annab Jõud alates 2003. aastast üksikisikule või isikute rühmale, kelle töö ja tegevus on silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja mõjutanud spordiliidu arengut.
Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411