Reede, detsember 11, 2015
 

Playbox tõi kultuurikeskuse tuubil täis

www.kardla.edu.ee
Kärdla kooli õpilasesinduse korraldatud jäljendamisetendus Playbox 2015 oli erakordselt rahvarohke.
Saal oli tulvil rahvast, kes esinejatele kaasa elama tulnud. Kultuurikeskuse töötaja Ille Savioja ütles, et kui saalis on 210 istekohta, siis seekord võis vaatajaid saalis olla 300 ringis.
Playboxil esinemise ainsaks reegliks on jäljendada võimalikult täpselt muusikuid ja muusikavideosid ja seda püüdsid täita 11 gruppi. “Laval toimuv oli väga omanäoline ja detailidena läbi mõeldud, osales igas eas õpilasi ja erinevate klasside noored tegid koostööd,” kiitis Kärdla kooli huvijuht Maris Nõmmik-Kärtner.
Playboxi esikoha võitis tiim Teele Tammsaar, Luisa Harjak, Marii Vispel, Anette Matto, Maris Pertel ja Kreete Kokovkin; kes imiteerisid ansambli Dschinghis Khan laulu “Moskau” aastast 1979. “Neid viis võidule võimas, täpne ja laitmatu esitus,” tunnustas huvijuht.
Teise koha saavutasid
10. klassi tüdrukud Harriet Sammal, Marion Demus, Emma Kaups, Dana Lukk ja Marii Vispel, kes tõid lavale kauni Nancy Sinatra laulu “These Boots are Made for Walkin”, mille esitust huvijuht nimetas sensuaalseks ja köitvaks.
Kolmandale kohale maandusid 1.a klassi õpilased, kes imiteerisid Ott Leplandi ja Beergrassi laulu “Lambarokk”. “Vaatamata oma noorele eale oli nende esitus julge, energiline ja meeldejääv,” kiitis Maris Nõmmik-Kärtner.
Publik valis oma lemmikuks 10. ja 12. klassi poiste jäljendatud ansambli Fifth Harmoy feat Kid Ink laulu “Worth it”. “Julged noormehed, kihvt lavashow ja mõnusalt parodeeriv etteaste,” jagus huvijuhil kiidusõnu ka sellele etteastele.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411