Reede, november 6, 2015
 

Oktoobris 150 lennu­reisijat rohkem

Oktoobris lendas Tallinna–Kärdla lennuliinil 712 reisijat. Reise oli 53 ja ära ei jäänud ühtegi. Aasta tagasi oli samal kuul reisijaid 562 ja lende 50.
Maasekretär Piret Sedrik, kes on lennuliikluse koordinaatoriks Hiiu maavalitsuses, avaldas rahulolu, et alates kevadest on liini teenindav AS Avies olnud väga hea partner – tehnilistel põhjustel ei ole ära jäänud ühtegi reisi.
Kokku on selle aasta kümne kuuga liinil lennanud 6226 reisijat, mullu sama ajaga 6287.
“Kuna sügisel ilmataat vahel udutab, siis palume mõistvat suhtumist, kui lend seetõttu hilineb,” ütles Sedrik ja lisas, et õnneks on neid olukordi üsna vähe olnud. Vahel võib juhtuda, et enne tehakse ilmaprognoosi arvestades ära Kuressaare lend ja siis tullakse Kärdlasse, aga ka sel juhul jõuab lennukiga Tallinnasse varem kui kell 8.30 laevaga minnes. “Oluline on teada, et kui on kasvõi üks reisija, siis lend ilma paranemisel igal juhul toimub,” kinnitas Sedrik.
Sedrik juhtis tähelepanu, et Tallinna–Kärdla lennuliinil saab praegu sõita ka soodushinnaga, edasi-tagasi pilet 30 eurot. Üheks tingimuseks on, et pilet tuleb osta vähemalt 48 tundi enne reisi. Kampaaniahinnaga pileteid saab osta kuni 19. novembrini, reis võib toimuda ka hiljem.
Piletimüük on juba avatud kuni aasta lõpuni.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411