Teisipäev, november 10, 2015
 

Linnasprindil ligi 100 osalejat

Eesti maaülikooli spordiklubi esmakordne linna­sprindi võistlus Kärdlas tõi orienteeruma 45 paari ja peret ehk sadakond osavõtjat.
Kaheksa kontrollpunktiga suundorienteerumisvõistluse Alma Linnasprint päeva kiireim oli meespaar Allar Padari ja Toomas Mast, kes läbisid raja ajaga 14.28.
Naispaaridest võitsid mandrikülalised Anniki Inno ja Eve Hermat, kelle järel oli teine Hiiu naispaar Marika Koppel ja Ülle Paasoja ajaga 21.55. Segapaaride võistluse panid kinni kohalikud Kristi Heilman ja Madis Annus, kelle aeg oli 19.05.
Peredest oli ajaga 27.15 kiireim perekond koosseisus Elen, Marta ja Märt Maripuu. Kooliõpilaste parim naispaar oli Marta Eller ja Anette Matto
(aeg 22.17) ning meespaar Robert Paul ja Sten-Erik Inno.
Linnasprindi korraldaja Tauri Tilk vahendas võistluse kodulehel, et Kärdlas käisid rajal nii vanad sprindiga tuttavad, ent uues koosluses paarid, kuid korraldaja jaoks ka täitsa uued spordisõbrad. “Kes teab, ehk kohtume Kärdla linnasprintijatega kunagi veel!”
31. oktoobril toimunud võistluse protokolliga saab lähemalt tutvuda lehel www.linnasprint.emu.ee ja Hiiumaa spordiblogis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411