Reede, november 20, 2015
 

Kes see inimene on?

Selline küsimus küsiti Facebooki grupis Hiiumaa Heaks kui seal levis uudis, et Hiiu vallavanemaks valiti Reili Rand. Vastus oli: hiidlane.
Miks Reili Randa ei teata? Kas on põhjus selles, et ta tuleb vallajuhiks Tallinnast või selles, et ta on pärit n-ö maalt, Emmastest?
Ja kas tuntus on üldse oluline? Või on tähtsamad inimese isikuomadused, teadmised ja oskused, kasvõi söakus võtta noorusest hoolimata vastutus ja tulla lahendama Hiiu valla võimukriisi.
Reili Rand on käinud rada, mida me kõigile Hiiumaa noortele soovitame. Käina gümnaasiumi lõpetanud läks ta kodusaarelt ära kõrgharidust saama ja töökogemusi omandama.
Nüüd tunneb ta, et on valmis õpitut-omandatut kasutama Hiiu vallavanema ametis. Just selliseid tegusaid ja julgeid noori inimesi me ju saarele tagasi pöörduma innustame.
Rand on sotsiaaldemokraatliku erakonna liige ja osales riigikogu valimistel. Kui üks erakond oma liikme n-ö eesliinile saadab, on seegi juba tunnustus. “Mul on väga hea meel, et niisugune tragi tüdruk nõustus kandideerima. Loodan, et temast saab vääriline vahetus,” ütles tollal tema kohta erakonnakaaslane Kalev Kotkas.
Rand ise rääkis valimiste eel, et kodusaare käekäik on talle äärmiselt oluline ja avaldas lootust, et elutee toob teda millalgi tagasi Hiiumaale. Nüüd ongi see aeg käes.
Andsime talle nüüd, volitatud isikute kaudu, võimaluse teha suuri tegusid, et võimukriisis Hiiu vald raskustest välja rabeleks ja edukalt jätkaks. Loodetavasti toetavad teda selles raskes töös ka erakonnakaaslased.
Hiiu Leht soovib alustavale vallavanemale jõudu!
20. november 2015

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411