Esmaspäev, november 23, 2015
 

Ettevõtjate aasta tippsündmus juba homme

Ettevõtjate aasta tippsündmus, Hiiumaaarenguseminar 2015 toimub sel kolmapäeval, 25. novembril Kassari Puhkekeskuse konverentsisaalis.

“Kuna see on ainuke sündmus Hiiumaal, mis keskendub just tegutsevatele ettevõtjatele, julgustan kõiki  osalema,” ütles sündmuse üks korraldajaid, SA Tuuru juhataja Katrin Sarapuu.

Samuti on arenguseminaril osalejad esimesed, kes saavad trükivärske Hiiumaa majandusülevaate 2014.

Pärast kohvitassi, kell 13 ütlevad seminari avasõnad SA Tuuru juhataja, Hiiu maavanem Riho Rahuoja ja Hiiumaa Ettevõtjate Liidu esimees Tanel Malk.

Ülevaate Hiiumaa majandusest aastal 2014 annab Swedbanki töötaja Elmo Harjak, kes on ka mulluse majandusaasta ülevaate koostaja.

Swedbanki peaökonomist Eestis Tõnu Mertsina räägib makromajanduse hetkeolukorrast ja prognoosidest. Tõnis Kuuse maksu- ja tolliametist räägib Hiiumaa majandusest arvude keeles tänavuse aasta vaates.

Sõna saavad kohalikud leivaküpsetajad ja lihatootjad. Hiiumaa ja mandri vahelisest praamiliiklusest räägib Hiiu maavalitsuse osakonnajuhataja Aivi Telvik.

Pärastlõunal kell 17 autasustatakse Hiiumaa 2014. aasta edukamaid ettevõtjaid ning kuulutatakse välja Hiiumaa logokonkursi võitja.

Tulekust saab teada anda telefonil 462 2800 või meilil info@tuuru.edu.ee

HIIU LEHT

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411