Reede, november 13, 2015
 

Emmaste võitis mälumängu

HergoTasuja
Laupäeval alustas üleeestiline mälumängusari Maakilb 17. hooaega. Kui varasematel aastatel on Hiiumaal edukaimalt esinenud Pühalepa, siis nüüd on kaalukauss langenud Emmaste kasuks.
Hellamaa perekeskuses kogus viiest võistkonnast enim punkte, 54 sajast, Emmaste ehk Merle Kääri, Margit Soone, Madli Valk ja Toomas Põllu. Teine oli Hellamaa küla ja kolmas Pühalepa võistkond.
Üldarvestuses oli Emmaste 15. ja läänemere regioonis teine Lihula järel. Võitis Räpina 71 punktiga. 12. detsembril toimuva teise vooru järel selgub, kas Emmaste jõuab tosina parema sekka superfinaali või mängib järgmise tosinaga A-finaalis.
Emmaste võistkond on kolmel korral võitnud ka Kärdla mälumängusarja. Tõsi küll, siis Maalinna nime all. Sel hooajal otsustati vaheaasta teha. Valk selgitas, et põhjuseks on isiklik ja tööelu, mis alati ei luba reedeõhtuti Kärdlas olla. “Kuigi põnev on olnud kuulda arvamust, justkui peaksime Kärdla mängu taset liiga madalaks.”                                                                                        Hergo Tasuja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411