Teisipäev, november 10, 2015
 

Aasta naiseks valiti Marina Kaljurand

REIN MÄGAR
BPW Estonia ehk Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon kuulutas reedel välja tänavuse aasta naise, kelleks valiti välis­minister Marina Kaljurand.
“Kui mul ei oleks seda tuge, mis mul on kodus ja mis mul on kolleegide ja sõbrannade näol, siis ma ei saaks teha seda tööd, mida ma täna teen. Mul on vaja, et ka siis keegi ütleks, kui see ei olnud ka kõige õnnestunum, et see oli täiesti OK. Mul on vaja maakodu, mul on vaja jalutuskäike oma koertega, mul on vaja mu lapsi ja mu meest ja ema, et oma tööd teha,” rääkis Kaljurand ERR saatele Aktuaalne Kaamera antud intervjuus.
Valik tehti BPW Estonia juhatuse nimetatud nelja nominendi hulgast: muusikafestivalide korraldaja, loomeettevõtluse arendaja Helen Sildna, tervisepoliitika edendaja Riina Raudne, kirjanik ja muusik Kristiina Ehin ning naiste inspireerija välisminister Marina Kaljurand, kes ka valituks osutus.
Aastate naise tiitel ehk elutööpreemia omistati folklorist Ingrid Rüütlile, kelle elutööks on olnud Eesti rahvuskultuuri hoidmine ja jäädvustamine.
Aasta noore ettevõtja tiitli sai Kristi Täht, kes mullu omandas Marati kaubamärgi ja toodab lasteriideid.
Aasta naise kandidaate said esitada kõik organisatsioonid, ettevõtted ja huvilised. Kandidaate otsiti naiste hulgast, kes on ühiskonnaelu mõjutajad ja omal alal pädevad ning saavad olla eeskujuks.
“Nagu meie organisatsiooni motogi on, me inspireerime naisi ettevõtlikkusele, ja selle järgi valime alati ka aasta naise,” selgitas Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon  president Anu Viks.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411