Teisipäev, oktoober 6, 2015
 

Aasta isa kandidaate saab esitada veel nädal aega

Hiiumaa aasta isa kandidaate ootavad saare naiskodukaitsjad veel 15. oktoobrini. Konkursi eesmärk on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust ühiskonnas.
Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna esinaine Marge Vähter rääkis, et tänavu on kandidaate esitatud tagasihoidlikult. “Kindlasti on mõni tubli isa naabrite või töökaaslaste hulgas, miks siis mitte teda tunnustada,” ütles Vähter. Ta rääkis, et samuti võivad lapsed oma isa kiita ja tema tegemisi väärtustada.
Ettepanekuid aasta isa tiitli andmiseks võivad teha kõik ja oma ettepanekud tuleb saata meilil hiiumaaisa@gmail.com või posti teel Väike-Sadama 14, Kärdla 92411.
Esitatav kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja on rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik. Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonnanime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit. Samuti laste arvu, soovitatavalt ka vanuseid ja nimesid ning aasta isa kandidaadiks esitamise põhjendust.
Aasta isa aunimetus antakse isadepäeva kontsertaktusel üle ühele isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust.
Hiiu maakonna aasta isa valitakse Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Žüriisse kuuluvad ürituse patroon ja seitse Naiskodukaitse liiget.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411