Teisipäev, september 22, 2015
 

Pöördumine Hiiu valla kodanike poole

Lugupeetud Hiiu valla kodanikud, kutsume teid üles julgelt ja avatult enda ümber toimuvat vaatama. Ja mida te näete – Kärdla sadamat, ei midagi muud. Kõik muu eluks vajalik seisab paigal või taandareneb. Kusjuures viimasel ajal on taandareng eriti ilmne ja selle eest ei ole kaitstud ka Kärdla linn.
Tänu Kõrgessaare vallaga ühinemisele oli võimalik saada rahalisi vahendeid Kärdla sadama ehitamiseks, aga millist piirkonda nüüd välja suretatakse? Seda, mis kaks aastat tagasi osutus päästjaks.
Uute valimisteni on jäänud kaks aastat. See on üleelamiseks liiga pikk aeg. Midagi on vaja kiiresti ette võtta. Esimene ja kõige tähtsam samm on kõrvaldada autoritaarsed ja usalduse kaotanud inimesed omavalitsuse juhtimise juurest.
Kutsume kõiki Hiiu valla kodanikke üles toetama umbusalduse avaldamist vallavanem Georg Linkov­ile. Toetusallkirju saab anda Vaba Aja Keskuses Kõrgessaares, Tööstuse 25 ja Kärdlas Pildikojas.

Ivo Mänd, Aleksander Pihlo, Velli Barinov, Kristjan Arunurm ja Toivo Pruul

 

Sildid:

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • Raivo Karjamaa

    Lõpuks on alustatud küündimatu ja omavolitseva vallavanema vastu kampaaniat ka rohujuuretasandil. Näib, et hiidlase kummipaelana veniv kannatlikkus on saavutanud piiri. Tahaks loota, et kodanikualgatuse aktsioon sünnitab jõu, t “…kõrvaldada autoritaarsed ja usalduse kaotanud inimesed omavalitsuse juhtimise juurest” ning ärgitab inimesi”…toetama umbusalduse avaldamist vallavanem Georg Linkov­ile.”

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411