Reede, september 18, 2015
 

Neli kogujat, kolm vedajat

Hanked, korraldatud jäätmeveoks Hiiumaal ja kogutud olmejäätmete veoks Hiiumaa jäätmejaamast lõppkäitlusele, jõudsid pakkumuste avamiseni. Hiiumaa omavalitsuste liidu juhatuse liikme Jaanus Valgu teatel tegi korraldatud jäätmeveo hankele pakkumuse neli ettevõtjat. OÜ Hiiumaa Prügila hankele korraldatud jäätmeveoga kogutud olmejäätmete veoks Hiiumaa jäätmejaamast lõppkäitlusele tuli OÜ juhatuse liikme Ene Reitsniku sõnul kolm pakkujat. Nii Valk kui Reitsnik märkisid, et pakkumiste avamisprotseduurid on tehtud ja pakkumuste kvalifitseerumist asutakse hindama tuleval nädalal.
Valk lisas, et ringkonnakohus ei rahuldanud OÜ Prügimees määruskaebust, millega firma nõudis õiguskaitset ja halduskohtu otsuse tühistamist. Halduskohus leidis, et on seaduspärane määrata Hiiumaa korraldatud jäätmeveoga kogutud olmeprügi ainukeseks käitluskohaks Hiiumaa jäätmejaam.
Praegu pakuvad Hiiumaal segaolmejäätmete veoteenust OÜ Hiiu Autotrans ja AS Eesti Keskkonnateenused. Lisaks on võimalik ise segaolmejäätmeid viia Hiiumaa jäätmejaama. Korraldatud jäätmevedu toimis saarel 1. aprillist 2011 kuni 31. märtsini 2014.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411