Teisipäev, september 29, 2015
 

Kaks päeva rahva lemmiku valimiseks

erakogu
Veel täna ja homme saab valida tänavust aasta õppijat ETKA Andras kodulehel. Hiiumaalt esitati aasta õppija kandidaadiks Reeni Metsküla, OÜ Britta Ilutuba juhatuse liige.
18. täiskasvanud õppija nädalal (TÕN) välja antavale Eesti aasta õppija tiitlile esitati kokku 66 kandidaati. Konkursi korraldajad tunnistasid, et nende vahel valikut teha oli väga raske.
Lisaks korraldajate lemmikule on 1. oktoobrini aadressil www.andras.ee võimalik valida kõigi maakondade aasta õppijate vahel ning anda oma hääl rahva lemmiku väljaselgitamiseks.
Rahva lemmik avalikustatakse 9. oktoobril TÕNi avamisel Tallinnas.
9.–16. oktoobrini toimuvat täiskasvanud õppija nädalat koordineerib ETKA Andras koostöös haridus- ja teadusministeeriumiga.
TÕNi ajal toimub Eestimaa eri paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid sündmusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste ja organisatsioonide õppimisalaseid saavutusi.
Hiiumaal toimub TÕNi tänupidu 15. oktoobril kellaviieteena Tuuru maja saalis. Siis tunnustatakse nii aasta õppijat Reeni Metsküla, aasta koolitaja tiitli saab Hiiumaa ametikooli õpetajat Rita Tsarjov, aasta koolitussõbralikuma organisatsiooni tiitli Kõrgessaare raamatukogu eesotsas juhataja Leelo Sarapuuga ning aasta õpiteo tegija tiitliga tunnustatakse Maarika Leis-Astet Hiiumaa ametikoolist.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411