Reede, september 4, 2015
 

Algas kirjapanek Tuuru ettevõtluspäevale 2015

Helja Kaptein | Hiiu Leht
Hiiumaa arenduskeskus Tuuru, ettevõtluse arendamise sihtasutus ja OÜ BDA Consulting kutsuvad osalema tänavusel Hiiumaa ettevõtluspäeval.
Selle aasta ettevõtluspäeva põhirõhk on teemal “Äri teevad inimesed”. Osalejatele pakutakse hulgaliselt inspiratsiooni ning võimalust testida ja välja mõelda uusi äriideid. Päeva modereerib inspiratsioonikoolitaja Harald Lepisk.
“Tänavune Hiiumaa ettevõtluspäev tõotab tulla põnev, täis põnevaid ideid ja mõtteid. Päris kindlasti saavad kõik kohale tulnud palju uusi tutvusi, hulgaliselt inspiratsiooni, võimaluse testida ja välja mõelda uusi äriideid. Kuulda ja küsida saab juba kogenud ettevõtjailt, kuidas nemad alustasid ja millised on ettevõtjaks olemisel suurimad õppetunnid,” rääkis SA Tuuru ettevõtluskonsultant Annely Tikerpuu-Kattel.
Ettevõtluspäeva jooksul räägib särava ja sütitava motivatsioonikoolitajana tuntud Lepisk kahel teemal: “Oluline ei ole MIDA sa tead, vaid KEDA sa tead – koostöövõrgustik ja selle tähtsus” ning “Enesekindlus ja motivatsioon – tee esimene samm!”.
Koolitaja Andro Kullerkupp räägib ettevõtlust mõjutavatest trendidest ning viib läbi töötuba “Kuidas leida ja arendada äriideid?”
Kohalikest teemadest vaagitakse Kärdla sadama ja sadamapiirkonna võimalusi ettevõtluseks, arutletakse kas Hiiumaa leiba saab osta ka saja aasta pärast ning Hiiu Gourmet asutaja Ly Kaups jagab oma ettevõtjaks saamise lugu.
Ettevõtluspäeva avab Hiiu maavanem Riho Rahuoja ning esmakordselt seisab ettevõtjate eest SA Tuuru uus juhataja Katrin Sarapuu, kes räägib sihtasutuse võimalustest ettevõtja partnerina.
Ettevõtluspäev algab neljapäeval, 24. septembril Tuuru majas kell 9.30 ja kestab
kella 16ni.
Ettevõtluspäevale saab registreeruda SA Tuuru kaudu või elektrooniliselt veebilehel http://www.eas.ee/ettevotluspaev/registreerimine
Piirkondlikud ettevõtluspäevad 2015 algavad 9. septembril Pärnumaal ja lõpevad 10. novembril Järvamaal. Ettevõtluspäevi rahastab Euroopa sotsiaalfond.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411