Teisipäev, august 25, 2015
 

Statistika: Hiiu naised võtavad vähe kõnesid, aga räägivad pikalt

Tele2 analüüsi kohaselt helistavad Hiiumaa naised mobiiltelefoniga kuus keskmiselt 266 minutit, mis teeb neist riigi ühed suuremad helistajad.
Tele2 Eesti tootedirektori Katrin Aroni sõnul näitab statistika, et naised on üldiselt jutukamad ja näiteks juulis rääkisid Hiiu naised mobiiliga meestest ligi tunni kauem.
Aron märkis, et Hiiu mehed seevastu on statistika järgi otsustades Eesti kõige kidakeelsemad ja rääkisid eelmisel kuul telefoniga keskmiselt vaid 203 minuti.
Hiidlaste eripärana teevad nii naised kui mehed arvuliselt ühes kuus kõige vähem kõnesid – mehed 79 ning naised 75, kuid naiste kõnede pikkus on keskmisest märksa suurem.
Hiidlased kasutasid kuus 2,3 gigabaiti mobiilset internetti, mis on küllalt keskmine tulemus ja saatsid 24 SMS-sõnumit, mis on maakondade võrdluses madalaim arv.
Statistika kohaselt teevad Eestis nii mehed kui naised kuus keskmiselt 92 kõnet, kuid naised räägivad pikemalt. Keskmiselt helistavad naised kuus välja 258 ning mehed 214 minutit. Naised saadavad kuus keskmiselt 28 ning mehed 26 SMS-sõnumit. Eesti mehed kasutavad kuus keskmiselt 2,3 ning naised 2,2 gigabaiti mobiilset internetti.
Hiiumaa naiste ja meeste võrdlusest selgus, et Hiiu mehed kasutavad naistest rohkem mobiilset internetti.
Tele2 ehitas eelmisel aastal Hiiumaale kaheksa uut 3G ja 4G tugijaama ning lisab tänavu veel neli.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411