Reede, august 21, 2015
 

Oma on väärtus

Hiiumaa tarbijate ühistu sai aastate järel päris uue nõukogu esimehe – Dan Lukase. 17 aastat sellel positsioonil olnud Mati Nurs andis teed nooremale volinikule, jäädes ise nõukogu lihtliikmeks.
Teades, et Mati Nursi volinikuperiood on lõppemas, võib tema sammu lugeda nii usalduse kui usaldamatuse märgina. Kui Nursi volitused lõpevad, võib tema asemele tulla keegi, kes ei pruugi olla endisele juhile meelepärane. Teisalt näitab Mati Nursi lüke, et usaldab ühistu Lukase kätesse rahuliku
südamega.
Tagasi vaadates meenub, et sugugi sama ladusalt ei läinud Dan Lukase valimine ühistu volinike seast nõukokku. Tema kandidatuur seati üles aastaid ühistu juhatajaks olnud Agu Kohari kõrvale. Volinikud, kes kord aastas toimuval kokkusaamisel, on otsuste tegemisel pigem üksmeelsed, lahknesid tookord kahte leeri. Tuli ju teha valik tuttava, sissekäidud tee ja uute vaadete vahel.
Nüüdseks on ühistul nii uus juhataja – Kaja Antons kui ka uus nõukogu esimees – Dan Lukas. Mõlemad on oma hoidmise meelt. Olgu oma siis tööstus, tööjõud, poed või teenuseid ja tooteid hindavad inimesed. On ju ühistu Hiiumaa päris oma ettevõte ja kuulub selle liikmetele.
Kui teil on võimalik valida, tarbige ühistu omatoodangut ja külastage HTÜ poode, sest läbi selle saab igaüks toetada elu säilimist Hiiumaal.
KADI KIIVER
toimetaja
21. august 2015

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411