Reede, august 28, 2015
 

Noored võrkpallurid sõlmivad profilepinguid

erakogu
Eelmisel aastal Tallinnasse Audentese spordigümnaasiumi õppima siirdunud Hiiumaa võrkpalliklubi (VK) treener Ülari Kaibaldi kasvandikud teevad edusamme sõlmides profi­lepinguid nimekate meeskondadega.
Magnus Kallas liitus võrkpalli Schenker liigas mängiva Selver Tallinn meeskonnaga. Klubis temporündaja positsioonil mängiv Kallas alustas võrkpallitreeningutega kõigest kolm aastat tagasi. Praeguseks on ta juba jõudnud Eesti profispordis olulise verstapostini – elu esimese profilepingu sõlmimiseni kolmeks aastaks.
Stefan Kaibald, Markus Uuskari ja Robin Valting tegid oma kooliõpingutes kannapöörde siirdudes spordigümnaasiumist Tartusse õppima. Seda põhjusel, et Schenker liigas mängiv klubi, Bigbank Tartu pakkus kõigile kolmele võimaluse panna ennast proovile meistriliigas. Bigbank Tartu on võistkond, mis mullu tuli Pärnu VK järel Eesti meistrivõistlustel teiseks ning oli alistamatu ka Schenker liigas. Hiiumaa noored võrkpallurid saavad selles meeskonnas mängida kolm järgnevat aastat.
Stefan Kaibaldi ja Markus Uuskari jaoks ei ole tegemist esimese profilepinguga – teatavasti mängisid nad eelmisel aastal Rakvere VKs. Küll on esmakordselt profilepinguni jõudnud libero positsioonil mängiv Robin Valting.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411