Reede, juuli 24, 2015
 

Tantsufestival ootab tuge Hooandjas

Augustikuine Hiiumaa tantsufestival ootab 2. augustini toetust annetuskeskkonnas Hooandja. Teisipäevaks oli annetuse teinud 19 hooandjat ja eesmärgiks seatud 2000 eurost oli koos 441.
Selle aasta festivalil on 3.–9. augustini lavastusprotsesside programm ning 5.–9. augustini kestab etendusõhtute ja töötubade programm. Lisaks festivali peakorterile Käinas, on töötoad avatud ka Suuremõisas ja Tahkunas ning etendusõhtud toimuvad ka Suursadamas ja Kärdla Villalaos. Festivali laienemine suurendab festivali transpordi- ja logistikakulusid ja just seetõttu pöördusid korraldajad seekord hooandjate poole.
Annetuse tegijatele on kingituseks pileteid Hiiumaal ja Tallinnas toimuvatele tantsulavastusetele ning Teater NO99 Tantsulaagri pidudele.
Tänavu viivad töötubasid läbi Rene Köster, Kaisa Selde, Ruta Ronja Pakalne, Toomas Järvet ja Kristel Laur. Laste loovtantsu õpetavad Anu Sööt ja Eline Selgis. Etendustel näeb Külli Roosna, Kenneth Flaki, Cid Pearlmani, Julia Koneva, Rene ja Carmel Kösteri, Henri Hütti ja Kristjan Rohioja lavastusi.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411