Reede, juuli 10, 2015
 

Hiiumaa turniir popp võrgunaiste seas

Harda Roosna | Hiiu Leht
Ärksamad võistkonnad, enamjaolt naiskonnad, on alustanud kirjapanekut 58. Hiiumaa võrkpalliturniirile.
Augustikuu teisel laupäeval, 8. augustil Kärdla staadionil toimuvale ühepäevaturniirile mahub mängima 16 nais- ja 24 meeskonda. Või vastupidi, juhul kui senine kirjapanekutrend jätkub.
Praeguseks on 58. Hiiumaa võrkpalliturniiri registreerimisvormi täitnud ja sellega oma tulekuplaani korraldajatele teatavaks teinud 15 nais- ja 7 meeskonda. Koduvõistkondadest on kirjas Marge Vähteri kokku kutsutud naiskond Nostalgia. See on Siiri Sülla trennipunt 1980ndatest aastatest, kus mängivad lisaks Vähterile Kati Nelis (Vann), Mari-Liis Mänd, Kaisa Orunuk jt.
Kaks aastat järjest on Hiiumaa turniiri võitnud naiskond Sparta Harjumaalt, kes tuleb karikat nõutama ka tänavu. Kahel viimasel aastal meeskondade karika võitnud, Kaarma Saare- ja ÕIS Järvamaalt, ei ole veel oma tulekut kinnitanud. Enamus seni end kirja pannud võistkondadest treenivad Harjumaal, aga esindatud on ka Jõgeva-, Võru-, Põlva-, Pärnu ja Viljandimaa.
58. Hiiumaa võrkpalliturniirile registreerimise vorm ja juhend asuvad lehel http://www.hiiuleht.ee/hiiumaa-vorkpalliturniir-aastast-1958/ Selle nädala lõpuni kestab soodusregistreerimine.
Võistkondade nimekiri läheb lukku 3. augustil. Registreerunuks loetakse võistkond, kes on täitnud elektroonilise registreerimisvormi ja maksnud osavõtutasu.
Suure huvi korral on võimalik võistkondi vastu võtta rohkem kui 40 ning muuta nais- ja meeskondade suhtarve. Turniiril peetakse ühe päeva jooksul 12-l mänguväljakul ligi 100 kohtumist.
Võistluse peakorraldaja ja järjepidevuse hoidja on ajalehe Hiiu Leht toimetus ning läbiviija 1989. aastast tegev Hiiumaa võrkpalliklubi. Vaata 58. Hiiumaa võrkpalliturniiri pidevalt täienevat infot ka Facebookis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411