Teisipäev, juuni 9, 2015
 

Tulekul 30. Kassari jooks

Kassari jooksul on juba küllaltki pikk ajalugu. Aastate jooksul on olnud erinevaid stardi-, finišipaiku ja jooksutrassidki on muutunud.
2013. aastal sai uueks stardi-finišipaigaks Kassari Puhkekeskus. Lisaks sellele, et koht võistluse läbiviimiseks on äärmiselt sobiv, on puhkekeskuse pererahvas ja omanikud igati toetavad ja abivalmis. Võistlejatele pakutakse kosutavat suppi, pesemis- ja saunavõimalust.
Distantsidest on endiselt kavas lastejooksud eri vanusegruppidele. Tirbijooksude arvestust peetakse samuti vanusegruppide ja distantsipikkuste kaupa: pooletirbi jooks on 3,8 km ja tirbijooks 7,8 km.
Kassari–Käina–Kassari
ringi läbijate jaoks on sel aastal uudne see, et distants on nüüd sertifitseeritud poolmaratoni ehk 21 097,5 m rada. See annab muuseas ka aluse arvestatava statistika pidamiseks.
Uudne on ka veel see, et poolmaratoni võitjamehele ja võitjanaisele on firma Jetoil pannud välja rahalise auhinna. Nii on juubelijooksul ka mõned väärikad uuendused.
Jooksuhuvilisi oodatakse registreeruma laupäeval, 13. juunil kl 14 Kassari Puhkekeskuses, võistluste algus kl 15.
Jooksu toetavad Käina vallavalitsus, Hiiumaa spordiliit, Hiiumaa tarbijate ühistu, Kassari Puhkekeskus, Lest ja Lammas Grill, hasartmängumaksu nõukogu, ESF, Hiiu maavalitsus, ujumisklubi Hiiu Hüljes.
Hannes Maasel
Käina spordikeskuse juhataja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411