Teisipäev, juuni 9, 2015
 

Tallinna Sadam hakkab ise uute parvlaevadega opereerima

ASi Tallinna Sadama nõukogu otsustas eelmisel nädalal, et mandri ja suursaarte vahelise ühenduse pidamiseks ehitatavate uute parvlaevade operaatoriks saab OÜ TS Laevad.
“Erinevate alternatiivide võrdlus ning kogemus jäämurdjaga Botnica andsid meile kinnituse, et kõige mõistlikum on anda laevade opereerimine Tallinna Sadama tütarfirmale,” ütles Tallinna Sadama nõukogu esimees Remo Holsmer.
Neli uut parvlaeva alustavad vastavalt riigi ja Tallinna Sadama vahel sõlmitud lepingule mandri ja suursaarte vaheliste liinide teenindamist järgmise aasta oktoobris.
Veel andis nõukogu Tallinna Sadama juhatusele ülesande alustada ettevalmistustöödega laevaperede komplekteerimiseks. Holsmeri sõnul on laevaperede liikmeteks oodatud inimesed, kellel antud liinidel töötamise kogemus, aga ka kõik teised, kes soovivad anda oma panuse kvaliteetse laevaühenduse tagamiseks mandri ja suursaarte vahel.
Tallinna Sadama juhatus teatas, et uute parvlaevade ehitamine on mõnevõrra isegi graafikust ees. Laevad valmivad tähtajaks ning alustavad liinide teenindamist
1. oktoobril 2016.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411