Teisipäev, juuni 16, 2015
 

Spordipisik annab tiivad

Hiiumaalt on viimasel paaril aastakümnel sirgunud edukaid sportlasi, kes üksikaladel teinud päris kõrge lennu: Eveli Saue, Taavi Peetre, Egle Eller-Nabi, Heiki Nabi, Priidu Niit, Margus Pirk jt. On ka neid, kes edukad võistkondlikel aladel: Martin Paasoja, Kristjan Voolaid, Alex Kark, Priit Kivisilla, Stefan Kaibald, Robin Valting, Magnus Kallas jt.
Võistkondlikel aladel terve meeskonnaga ühel väikese rahvaarvuga saarel nii lihtne silma paista ei ole. Pildile pääsemiseks tuleb väga kõvasti tööd teha. Võrkpallurid treener Ülari Kaibaldi käe all on seda suutnud ja Hiiumaa võrkpallist juba räägitakse.
Sel hooajal on rõõmustavaid tulemusi näidanud Hiiumaa jalgpallurid. Hiiumaa koondise igatsetud võit kallite naabrite üle on käes! Polnuks neil eelmisel korral Pohlakut kaasas, mine sa tea…
Ja kohe kaks võitu korraga – lisaks meeskonnale sai ajaloolise võidu Saaremaa üle ka naiskond.
Ka jalgpalli järelkasvu ja vundamendi eest kantakse hoolt: kohtunikekoolitused, koolitatud treenerid, treeningud peaaegu igas vallas, mängud madalamates liigades ja muidugi jalgpallilaagrid, mille popu-laarsuse pärast on muude spordialade ja huviringide juhid juba pisut kadedadki.
Tore oli kuulata ühe pisikese jalgpallipoisi vanaisa õhinal räägitud juttu, kui tore on olla jalgpallilaagris. Tema teadmised olid pärit just äsja kuueaastaseks saanud lapselapselt, kes sel suvel esimest korda laagris osales.
Hiiu Leht soovib, et eestvedajate ind ei raugeks, et Hiiu saarelt kasvaks välja ka tublisid jalgpallureid ja Hiiumaa jalgpallist räägitaks.
16. juuni 2015

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411