Reede, juuni 19, 2015
 

Olete oodatud!

Väinamere laevaliinidel algas sel nädalal tipphooaeg aasta tihedaimate sõiduplaanidega. Jaanipühadeks ja Hiiumaal toimuva võidupüha paraadi sujuvaks teenindamiseks on sõiduplaanidesse lisatud mitmeid reise.
Rohuküla–Heltermaa sõiduplaanid on tavapärasest tihedamad juba sel nädalavahetusel, et anda võimalus Hiiumaale aegsasti kohale reisida.
Suur võidupüha paraad toob saarele lisaks tavapärastele jaaniaegsetele puhkajatele ka arvukalt külalisi ja paraadil osalejad.
Riik on seepärast tellinud lisareise ja
19.–24. juunini uhavad laevad Rohuküla ja Heltermaa sadamate vahet maksimaalse sagedusega – väljumised on peaaegu kogu päeva iga 1,5tunni tagant.
Liini teenindavad parvlaevad Hiiumaa ja St. Ola, seega on ka laevastiku võimsus tänavu veidi suurem kui mullu jaaniajal, kui teiseks laevaks oli Regula.
Väinamere Liinide teenindusjuhi Anu Hiiuväina sõnul saavad kõik anda oma panuse Hiiumaa jaoks ajaloolise sündmuse, võidupüha paraadi õnnestumisse ja seetõttu palutakse võimalusel planeerida oma reis nii, et vältida paraadi bussikolonne ja teenindavaid sõidukeid. Need liiguvad peamiselt esmaspäeval, 22. juunil Rohukülast kell 13, 14.30 ja Heltermaalt 23. juunil kell 13.00, 14.30 ja
16 väljuvate reisidega.
Tere tulemast jaaniaegsele Hiiumaale! Tere tulemast võidupüha paraadile!
19. juuni 2015

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411