Reede, juuni 26, 2015
 

Hiiumaa koolilõpetajad 2015

Enn Veevo
Käina gümnaasium
9. klass
Markus Aksli, 4 ja 5
Tanel Klee, 4 ja 5
Siim Koor, 4 ja 5
Alar Kraavik
Tomi Laid
Hendrik Marks
Karli Nurs
Krister Pisa
Argo Raudvee
Alex Romandi
Sten Egert Tammeveski,
4 ja 5
Tairo Ulla
Liisa Vara, 4 ja 5
Kiia Väli
Hele-Liis Õitspuu

Klassijuhataja
Peep Randviir

12. klass
Erki Kaevats
Karl Karjamaa, 4 ja 5
Grethel Kasesalu
Ott Koor, 4 ja 5
Kristiina Käsn, kuldmedal
Egert Laur
Kuldar Lilleõis
Reio Meiusi
Meelis Mikk
Margus Pirk
Kristi Raudvee
Reio Sedrik
Marten Tammeleht
Karmen Toimra, hõbe­medal

Klassijuhataja
Jaanika Palkman

Kärdla ühisgümnaasium (KÜG)
9.a klass
Maret Sõmer, kiituskiri
Georg Hiiesalu,  4 ja 5
Sander Kaevats, 4 ja 5
Krister Kallas
Ervin Kasak
Kevin Kasser
Saara Kattel, 4 ja 5
Andis Koppel
Kuldar Kullaste
Kristo Laanemäe
Mattias Liik, 4 ja 5
Dana Lukk
Marko Malling
Taaniel Palmiste, 4 ja 5
Rasmus Pertel
Priit Sauer, 4 ja 5
Johannes Simson
Sven-Erik Vahessaar, 4a 5
Mattias Valdma, 4 ja 5
Marii Vispel, 4 ja 5
Matthias Vohu, 4 ja 5

Klassijuhataja
Kersti Lüsi

9.b klass
Emili Kuuse, kiituskiri
Rene Berkmann
Marion Demus, 4 ja 5
Kristjan Hinno, 4 ja 5
Mark Herman Ilumets, 4 ja 5
Emma Kaups
Genry Kepart
Kristiin Kirss
Hendrik Klaas
Andres Kriiska, 4 ja 5
Merit-Merken Malk, 4 ja 5
Marko Nurk
Reeno Paat
Maris Pertel
Siret Sahtel
Harriet Sammal
Joel-Mark Stomma
Taigor Veevo

Klassijuhataja
Mati Kiiver

KÜG Kõpu õppekoht
9. klass
Janno Grab
Timo Laid
Maikal Pärn

Klassijuhataja Mariina Gital

12. klass
Liis Trauser,  kuldmedal
Mirjam Lige, hõbemedal
Kärolin Puusild, hõbe­medal
Adele Vaks, hõbemedal
Joosep Aedma
Riina Gurejev
Argo Hansen
Brigitta Jõgi, 4 ja 5
Joanna Jürimäe
Barien Kasser
Priit Kivisilla
Jorven Kurba
Jürgen Laur
Laura Martin
Kaarel Mikk
Mart Niidas
Tuuli Oago, 4 ja 5
Ken Pähn
Cäroly Ristmägi, 4 ja 5
Karina Suik, 4 ja 5
Rudolf Tammekivi, 4 ja 5
Ave Tüür

Klassijuhatajad
Timo Lige ja Ain Jepišov

Täiskasvanuõppe osakonna
12. klass
Kaivo Lõppe
Jana Nigu
Kadri Kõrm

Juhataja
Mari Jesmin

Emmaste põhikool
9. klass
Melissa Alliksoo, kiituskiri
Anna Maria Altmäe, kiituskiri
Kristin Karik
Mari-Liis Kerk
Madis Klee
Gtere Liis Laid
Konrad Valk, 4 ja 5
Sofia Valk, 4 ja 5
Alex Vara

Klassijuhatajad
Merje Kikas ja Katre Pruul

Palade põhikool
9. klass
Peeter Valdman, 4 ja 5
Joosep Jürimäe , 4 ja 5
Gerli Kesküla
Renet Leiger, 4 ja 5
Sandra Pahk
Mart-Aleks Nittim
Raili Utrop
Johanna Aasma
Rait Penkin

Klassijuhataja
Kersti Rõbtsenko

Suuremõisa lasteaed-põhikool
6. kl
Gertrud Martin

Klassijuhataja
Külli Kreegi

Lauka põhikool
9. klass
Birgit Kala, 4 ja 5
Veljo Kattel
Kaija Kokkota, 4 ja 5
Gregory-Martin Linder, 4 ja 5
Eleri Lilp, 4 ja 5
Robin Niidas

Klassijuhataja
Siiri Pielberg

Hiiumaa ametikool
Kutsekeskharidusõpe
1. Puit- ja kiviehitiste restauraator, IV lend, 4 lõpetajat
Kutseõpe põhihariduse baasil
2. Metsamajandus (raietööline), IV lend, 5 lõpetajat
3. Veoautojuht, VII lend,
18 lõpetajat
Kutseõpe keskhariduse baasil
1. Majandusarvestus, XII lend, 14 lõpetajat
2. Väikeettevõtlus, VI lend,
16 lõpetajat
Kokku 57 lõpetajat

Allikas: Hiiumaa koolid
Emmaste põhikool
9. klass
Melissa Alliksoo, kiituskiri
Anna Maria Altmäe, kiituskiri
Kristin Karik
Mari-Liis Kerk
Madis Klee
Gtere Liis Laid
Konrad Valk, 4 ja 5
Sofia Valk, 4 ja 5
Alex Vara

Klassijuhatajad
Merje Kikas ja Katre Pruul

Palade põhikool
9. klass
Peeter Valdman, 4 ja 5
Joosep Jürimäe , 4 ja 5
Gerli Kesküla
Renet Leiger, 4 ja 5
Sandra Pahk
Mart-Aleks Nittim
Raili Utrop
Johanna Aasma
Rait Penkin

Klassijuhataja
Kersti Rõbtsenko

Suuremõisa lasteaed-põhikool
6. kl
Gertrud Martin

Klassijuhataja
Külli Kreegi

Lauka põhikool
9. klass
Birgit Kala, 4 ja 5
Veljo Kattel
Kaija Kokkota, 4 ja 5
Gregory-Martin Linder, 4 ja 5
Eleri Lilp, 4 ja 5
Robin Niidas

Klassijuhataja
Siiri Pielberg

Hiiumaa ametikool
Kutsekeskharidusõpe
1. Puit- ja kiviehitiste restauraator, IV lend, 4 lõpetajat
Kutseõpe põhihariduse baasil
2. Metsamajandus (raietööline), IV lend, 5 lõpetajat
3. Veoautojuht, VII lend,
18 lõpetajat
Kutseõpe keskhariduse baasil
1. Majandusarvestus, XII lend, 14 lõpetajat
2. Väikeettevõtlus, VI lend,
16 lõpetajat
Kokku 57 lõpetajat

Allikas: Hiiumaa koolid

Käina gümnaasium
9. klass
Markus Aksli, 4 ja 5
Tanel Klee, 4 ja 5
Siim Koor, 4 ja 5
Alar Kraavik
Tomi Laid
Hendrik Marks
Karli Nurs
Krister Pisa
Argo Raudvee
Alex Romandi
Sten Egert Tammeveski,
4 ja 5
Tairo Ulla
Liisa Vara, 4 ja 5
Kiia Väli
Hele-Liis Õitspuu

Klassijuhataja
Peep Randviir

12. klass
Erki Kaevats
Karl Karjamaa, 4 ja 5
Grethel Kasesalu
Ott Koor, 4 ja 5
Kristiina Käsn, kuldmedal
Egert Laur
Kuldar Lilleõis
Reio Meiusi
Meelis Mikk
Margus Pirk
Kristi Raudvee
Reio Sedrik
Marten Tammeleht
Karmen Toimra, hõbe­medal

Klassijuhataja
Jaanika Palkman

Kärdla ühisgümnaasium (KÜG)
9.a klass
Maret Sõmer, kiituskiri
Georg Hiiesalu,  4 ja 5
Sander Kaevats, 4 ja 5
Krister Kallas
Ervin Kasak
Kevin Kasser
Saara Kattel, 4 ja 5
Andis Koppel
Kuldar Kullaste
Kristo Laanemäe
Mattias Liik, 4 ja 5
Dana Lukk
Marko Malling
Taaniel Palmiste, 4 ja 5
Rasmus Pertel
Priit Sauer, 4 ja 5
Johannes Simson
Sven-Erik Vahessaar, 4a 5
Mattias Valdma, 4 ja 5
Marii Vispel, 4 ja 5
Matthias Vohu, 4 ja 5

Klassijuhataja
Kersti Lüsi

9.b klass
Emili Kuuse, kiituskiri
Rene Berkmann
Marion Demus, 4 ja 5
Kristjan Hinno, 4 ja 5
Mark Herman Ilumets, 4 ja 5
Emma Kaups
Genry Kepart
Kristiin Kirss
Hendrik Klaas
Andres Kriiska, 4 ja 5
Merit-Merken Malk, 4 ja 5
Marko Nurk
Reeno Paat
Maris Pertel
Siret Sahtel
Harriet Sammal
Joel-Mark Stomma
Taigor Veevo

Klassijuhataja
Mati Kiiver

KÜG Kõpu õppekoht
9. klass
Janno Grab
Timo Laid
Maikal Pärn

Klassijuhataja Mariina Gital

12. klass
Liis Trauser,  kuldmedal
Mirjam Lige, hõbemedal
Kärolin Puusild, hõbe­medal
Adele Vaks, hõbemedal
Joosep Aedma
Riina Gurejev
Argo Hansen
Brigitta Jõgi, 4 ja 5
Joanna Jürimäe
Barien Kasser
Priit Kivisilla
Jorven Kurba
Jürgen Laur
Laura Martin
Kaarel Mikk
Mart Niidas
Tuuli Oago, 4 ja 5
Ken Pähn
Cäroly Ristmägi, 4 ja 5
Karina Suik, 4 ja 5
Rudolf Tammekivi, 4 ja 5
Ave Tüür

Klassijuhatajad
Timo Lige ja Ain Jepišov

Täiskasvanuõppe osakonna
12. klass
Kaivo Lõppe
Jana Nigu
Kadri Kõrm

Juhataja
Mari Jesmin

Emmaste põhikool
9. klass
Melissa Alliksoo, kiituskiri
Anna Maria Altmäe, kiituskiri
Kristin Karik
Mari-Liis Kerk
Madis Klee
Gtere Liis Laid
Konrad Valk, 4 ja 5
Sofia Valk, 4 ja 5
Alex Vara

Klassijuhatajad
Merje Kikas ja Katre Pruul

Palade põhikool
9. klass
Peeter Valdman, 4 ja 5
Joosep Jürimäe , 4 ja 5
Gerli Kesküla
Renet Leiger, 4 ja 5
Sandra Pahk
Mart-Aleks Nittim
Raili Utrop
Johanna Aasma
Rait Penkin

Klassijuhataja
Kersti Rõbtsenko

Suuremõisa
lasteaed-põhikool
6. kl
Gertrud Martin

Klassijuhataja
Külli Kreegi

Lauka põhikool
9. klass
Birgit Kala, 4 ja 5
Veljo Kattel
Kaija Kokkota, 4 ja 5
Gregory-Martin Linder, 4 ja 5
Eleri Lilp, 4 ja 5
Robin Niidas

Klassijuhataja
Siiri Pielberg

Hiiumaa ametikool
Kutsekeskharidusõpe
1. Puit- ja kiviehitiste restauraator, IV lend, 4 lõpetajat
Kutseõpe põhihariduse baasil
2. Metsamajandus (raietööline), IV lend, 5 lõpetajat
3. Veoautojuht, VII lend,
18 lõpetajat
Kutseõpe keskhariduse baasil
1. Majandusarvestus, XII lend, 14 lõpetajat
2. Väikeettevõtlus, VI lend,
16 lõpetajat
Kokku 57 lõpetajat

Allikas: Hiiumaa koolid

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411