Teisipäev, mai 26, 2015
 

Värava uks sai lahti murtud

Kärdla Linnameeskond (LM) võttis pühapäeval Eesti jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas vastu Keila JK II ja võitis väravarohkes mängus 7:2.
Seitse tabamust kasvatasid hooaja jooksul löödud väravate arvu 25le. Mängitud on seitse vooru. Täpselt nii palju ehk seitse palli on lastud lüüa oma võrku.
Võrdluseks: eelmisel aastal skooriti 22 mänguga 24 korda, oma puurist toodi välja 25 palli. Seega on kolmandiku hooajaga möödunudaastane tulemus ületatud.
Sel hooajal Kärdla LM treeneritoolile istunud Mario Degtjov ei taha sellest aga numbrit teha. “Ei tohi saba püsti ajada. Tööd tuleb teha,” on ta kahe jalaga maa peal.
Kohtumine Keila vastu ei alanud paljutõotavalt – pall oli pigem vastase käes. Ent hiidlaste resultatiivsus oli märkimisväärne. Esimesed kolm pealelööki tõid ka värava.
Veerandtunniga juhiti 3:0, neist kaks tabamust Andreas Peetre ja üks Hendri Tärnu nimel.
Ja kuigi vastane suutis kaks väravat tagasi lüüa, jätkas Linnameeskond hoogsalt. Tanel Lips võitles mitme eest, lõi teise poolaja alguses ise kaks ja andis Heimar Havikule värava ette söödu, mida ei saanud mööda lüüa. Havik omakorda leidis Marko Pruunlepa, kes lõppseisu vormistas.
Seitsme vooruga on Linnameeskonnal 18 punkti, millega jagatakse liidrikohta. Samas on Pärnu JK-l üks mäng vähem peetud. Laupäeval mängitakse võõrsil Lihula vastu, kes praegu viies.
Kodumuru ootab pühapäeval, 7. juunil.
Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411