Teisipäev, märts 3, 2015
 

Avanes KOP taotlusvoor

Kodanikuühiskonna sihtkapital (KÜSK) ja maavalitsused üle Eesti kutsuvad vabaühendusi üles kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) raames taotlema toetusi kogukonda ja elukeskkonda edendavate ideede ja algatuste elluviimiseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill.
Toetusi saab taotleda kogukonna arengu ning elukeskkonna ja kogukonnateenuste arendamise suundadest ühe projekti jaoks kuni 2000 eurot. Taotlused tuleb saata asukohajärgsetele maavalitsustele, kus toimub ka iga maakonna projektide eraldi hindamine.
Kolmapäeval, 4. märtsil kell 11 toimub Kärdlas Tuuru majas KOPi infopäev. Kogu vajalik info tingimuste, taotlus- ja eelarvevormide kohta on saadaval ka KÜSKi lehel
http://kysk.ee/kop-taotlusvoorud/kop15-kevadvoor.  Lisaks saab sealt projekti koostamiseks kasulikud juhised nii eesti kui vene keeles.
KOP eesmärk on kohaliku arengu edendamine kogukondliku initsiatiivi, koostöö ja identiteedi tugevdamise ning kohalike elanike teadmiste ja oskuste kasvu kaudu. Programmi toel on läbi viidud tuhandeid kogukondlike üritusi ja edendatud kohalikku elu. Mullu sai tuge
816 ettevõtmist üle Eesti kokku ligi 1,2 miljoni euro ulatuses.    HL

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411