Teisipäev, veebruar 3, 2015
 

Nööbist kinni

Kas siseministeeriumil oleks võimalik toetada Hiiumaa merepääste seltsi kasutatud päästepaadi ostmiseks Jyväskylä merepääste seltsilt juhul Soomest toetust saada ei õnnestu või tuleb osaline toetus?
Vastab siseministeeriumi piirivalvepoliitika osakonna juhataja Rando Kruusmaa: “Veesõiduki vajadus on täiesti mõistetav ja põhjendatud, paraku siseministeeriumil selliseks erakorraliseks eraldiseks rahalised vahendid puuduvad. Ka politsei- ja piirivalveametil on selle aasta vabatahtlike merepäästjate eelarve planeeritud.
Meie poole on sarnase palvega pöördunud ka teised vabatahtlikud merepäästeühingud, nii et tegemist ei ole ühekordse otsusega. Kui aasta sees peaks mingeid vahendeid vabanema, kaalume kindlasti lisataotluste vastuvõtmise võimalust.
Soovitame ühingul pöörduda oma merepääste katuseorganisatsiooni poole, päästeliit või vabatahtlik järve- ja merepääste, kes koguvad süstemaatiliselt seltside
vajadusi ja taotlusi. Samuti võib pöörduda otse politsei- ja piirivalveameti poole, ehk siis suhelda otse oma lepingulise partneriga.”

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411