Teisipäev, veebruar 17, 2015
 

“Ma armastan aidata” taotlusvoor avatud 1. märtsini

Kuulikodu FB-s
Eelmise aasta lõpus uuenenud “Ma armastan aidata” annetuskeskkond kuulutas välja uue taotlusvooru.
Swedbanki ja Heateo sihtasutuse koostöös loodud keskkonda oodatakse 1. märtsiks kandideerima eri valdkondades tegutsevaid Eesti elu edendavaid tugevaid organisatsioone.
Heateo sihtasutuse arendus- ja kommunikatsioonijuht Kaspar Kelder tõi näiteks eelmisel aastal annetuskeskkonnaga liitunud Hiiumaal tegutseva loomade eeskosteorganisatsiooni MTÜ Loomus, mis nüüdseks on keskkonna vahendusel kogunud hulgaliselt toetusi. “Keskkond ootab oma ridadesse teisi sama eeskujulikke organisatsioone, et mõtestatud heategevus leviks üle Eesti,” ütles Kelder.
Taotluste puhul hinnatakse kandideeriva projekti või tegevuse sisu, oodatavaid tulemusi ja mõju, samuti kandideeriva organisatsiooni kommunikatsiooniplaani ja senist tegevust. Kandideerimiseks ei pea esitama uut ja eraldiseisvat projekti, taotluse võib esitada ka organisatsiooni põhitegevuse toetamiseks. Lisainfo taotlemise kohta veebilehel: https://www.armastanaidata.ee/liitumine
Heateo sihtasutuse tegevjuht Maris Ojamuru ütles, et kandideerima oodatakse end juba tõestanud usaldusväärseid organisatsioone, mis tegelevad ühiskonna jaoks oluliste probleemide lahendamisega. “Kandideerijad peavad suutma välja tuua oma tegevuste tulemused ja mõju. Seejuures eelistame uuenduslikke lähenemisi ja ennetavaid lahendusi pakkuvaid ühendusi,“ selgitas ta. Ojamuru soovitab ühiskondlike probleemide puhul tähelepanu pöörata pigem nende tekkekohtadele, sest kokkuvõttes on see tulemuslikum ja soodsam lahendus, kui tagajärgedega tegelemine.
Taotluste hindamiskomisjon koguneb märtsi lõpus ja uued organisatsioonid sisenevad kaheks aastaks annetuskeskkonda 1. juunist 2015.
“Ma armastan aidata” annetuskeskkond ühendab heategevuslikke organisatsioone, mis aitavad edendada Eesti elu eri valdkondades. Annetuskeskkonna kaudu saab iga inimene anda oma panuse heategevusorganisatsioonide toetuseks, valides endale südamelähedasima neljast valdkonnast – lapsed ja pered, tervis ja toimetulek, loomad ja loodushoid, haridus ja võrdsed võimalused.

KASPAR KELDER
Heateo sihtasutus

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411