Teisipäev, veebruar 10, 2015
 

Konkurents maksu alla

Tänasest, kolm nädalat enne riigikogu valimisi, sulgeb Hiiu Leht oma arvamusküljed riigikogu kandidaatidele. See-eest on kõigi kandidaatide lood lahkesti oodatud lehe muudele külgedele – sinna, tõsi küll,  reklaamtekstina, raha eest ja vastava märkega.
Erandkorras ilmub täna lehe arvamusküljel sotsiaaldemokraadist põllumajandusministri Ivari Padari artikkel, mis on vastulause eelmises lehes ilmunud reformierakondlasest riigikogu liikme Tarmo Männi loole.
Mänd süüdistas ministrit saarte põllupidajate ebaõiglases kohtlemises – uuel EL perioodil ei maksta saartel vähemsoodsate alade toetust. Tänases loos väidab Padar, et otsus nimetada kõik Eesti põllumaad ühtlaselt vähesoodsateks, sündis hoopis Reformierakonna kontoris.
Arvamusküljele pääses Padari lugu erandkorras, kuna vastulause oli juba küsitud, kuid saadeti toimetusele algselt lubatust hiljem.
On tavaline, et valimiste eel lähevad vahel kahjuks liigagi üksmeelsed riigikoguerakondlased tülli ja hakkavad eristumiseks vastastikku kriitikanooli pilduma. Loodame, et seatud piiranguga saavad konkureerivate kandidaatide kirjatükid sisulisemad ja lehe arvamuskülg jääb sopaloopimisest puutumata.
Üks hea asi on seekordsete riigikogu valimiste juures küll – ei mäleta, et varem oleks erakonnad hiidlaste häälte püüdmiseks nii kõva lobitööd teinud.
Järelikult on hiidlaste häälel kaalu ja igaühel meist tuleb valima minna!

10. veebruar 2015

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411