Teisipäev, veebruar 3, 2015
 

Aitame koos viia “Jõulutunneli” annetused abivajavate lasteni!

ETV esimese jõulupüha heategevusprogramm “Jõulutunnel” oli tänavu pühendatud abi vajavate laste huvihariduse toetamisele. Annetuskõnesid oli 28 977, kokku koguti 144 895 eurot.
Lastekaitse liidu vahendusel jõuab televaatajate toetus nende lasteni, kel ei ole siiani olnud võimalust huvitegevuses osaleda või kes vajavad selleks lisatoetust. Eelkõige soovitakse toetada lapsi, keda kasvatavad vanavanemad, kes on pärit lasterikastest peredest või sattunud raskustesse. Annetused aitavad tasuda huviringi eest või hankida huvitegevusteks vajalikke vahendeid.
Lastekaitse liit julgustab toetuse saamiseks taotlust täitma kõiki lapsevanemaid, kelle laste pääs huviharidustegevuseni on raskendatud. Samuti palutakse ka teistel julgustada abivajaja lapse peret taotlust esitama.
Toetusetaotlus on allalaetav MTÜ Lastekaitse Liit kodulehel www.lastekaitseliit.ee märksõna: “Jõulutunnel” ning saadaval ka lapse elukohajärgse kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonnas/sotsiaaltöötajatel/lastekaitsetöötajatel. Taotluse palume esitada lapse elukohajärgse kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonda/sotsiaaltöötajale/lastekaitsetöötajale, kelle kontaktid on leitavad kohaliku omavalitsuse kodulehelt. Avalduse esitamise viimane tähtaeg on 20. veebruar 2015. Aitame koos viia Eesti inimeste annetused abivajavate lasteni! Lisainfo: Helen Karu helen@lastekaitseliit.ee

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411