Reede, jaanuar 16, 2015
 

Nööbist kinni

AS Rimi Eesti Food avas Hiiumaal Kärdlas kaupluse Säästumarket 2010. a suvel. Kliendid on poe omaks võtnud, aga tõusetunud on küsimus, miks ettevõte ei võimalda hiidlastel liituda SinuRimi kliendiprogrammiga? Teie kliendikaarti ei ole võimalik taotleda ei kaupluses ega veebis. Miks?
Vastab ASi Rimi Eesti Food kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats: “Käsitleme Säästumarketit Rimi kliendi­kaardiprogrammis partnerina, sarnaselt nagu seda on kütusemüüja Neste ja Benu apteek. Nende juures on võimalik meie kliendikaardi boonustest osa saada, ent ka seal ei saa kaarti vormistada.
Kliendikaardi uuenenud taotlemissüsteem on kohandatud selliselt, et eeldab kaardi aktiveerimiseks tehnilist sobivust, mida ei saa praegu tagada mujal kui Rimi kauplustes.
Oleme teadlikud, et sellistes kohtades, kus Säästumarketi kaupluse lähistel Rimi poodi pole, on kaardi taotlemiseks soovi avaldatud. Oleme selles osas aru pidanud ja lahendusi otsinud, ent parimat süsteemi pole seni veel leidnud. Kindlasti jätkame lahenduse otsimist.
Esialgu saame hiidlastele soovitada kaardi taotlemisel paluda abi lähedastelt, kel mandrile asja. Teile lähim Rimi kauplus asub Haapsalus.”

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411