Reede, jaanuar 16, 2015
 

Lige “Südamelaul” müüdud

repro
Aasta lõpul ilmunud Timo Lige raamatu “Südamelaul” ava­tiraaž 51 ülistuslaulu noodi- ja duurilehega ning kaasneva kolme CD-komplektiga on läbi müüdud, tulekul on lisa.
Paljude hooandja.ee keskkonnas toetajate poolt tuule tiibadesse saanud Timo Lige projekt noodiraamatu ja CD-plaatide väljaandmiseks teostus vahetult enne jõule. “Tänan veel kord südamest iga hooandjat ja kaasaelajat!” lausus Lige. Praeguseks on noodiraamatud juba läbi müüdud ja realiseerimiseks välja jagatud. Autor Timo Lige kinnitusel on peagi ilmumas uus tiraaž.
““Südamelaulu” 51 laulu on väike osa minu laululoomingust. Sinna on kogutud eeskätt laulud, mida liigitatakse ülistuslaulude hulka. Need on laulud, mis on suunatud Jumalale: palved, tänulaulud või Jumala Sõna tsiteerivad laulud,” rääkis Lige ja lisas, et raamat on mõeldud eeskätt kogudustes või kodus laulmisel laulikuna kasutamiseks.
Plaadikomplekt annab võimaluse noodis olevaid laule kuulata või nende saatel kaasa laulda. Projekti lisana ilmuvad MTÜ Meedia Misjoni vimeo.com keskkonnas ka laulude sõnade videod.
Raamatu kaane ja plaadikomplekti kujundas Saaremaa kunstnik Ain Vares. Raamatu seadis trükivalmis Peeter Roasto Recado Meediast ning plaadid tiražeeris OÜ Digitrade. Raamatuid trükiti 200 ja kolmest CDst koosnevat plaadikomplekti 300 eksemplari. Noodiraamatu väljaandjaks on MTÜ Meedia Misjon.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411